... IDRY DIGITAL - SOSYAL MEDYA AJANSI

iDRY DIGITAL Neler Yapar?

Sosyal Medya Yönetimi

Bir firma sahibi, sosyal medyaya ne kadar önem gösterirse müşteri kazanma şansında da ciddi bir artış yaşanabilir. Çünkü sosyal medya, günümüzün vazgeçilmezidir. Bu konuda firmamız sosyal medya yönetimi çalışmaları ile birlikte ön plana çıkmış ve bu zamana kadar pek çok başarıya el atmış durumda. Firmanızın sosyal medya hesaplarını yönetiyor, gerekli düzenlemeleri en iyi şekilde yapıyoruz.

Web Tasarımı

Alanında uzman bir firma olarak web tasarımı konusunda en iyi hizmeti sunmaya gayret ediyor. Özenle geliştirdiğimiz her bir tasarımı kodla buluşturduktan sonra ortaya harika şaheserler çıkıyor. Web tasarımı konusunda mobil uyumluluk, grafiklerin tema ile uyumu ve SEO gibi pek çok unsura önem göstererek web sitesi geliştirme çalışması yapıyoruz.

Grafik Tasarımı

Bir firmanın önem göstermesi gerektiği alanlardan birisi de grafik tasarımı olmakta. İster logo olsun ister kapak tasarımı olsun ister farklı bir grafik tasarımı hizmeti olsun müşterinin alacağı her bir hizmet firmamız tarafından özenle yapılıyor, firmanın konseptine uygun bir şekilde tasarlanıyor.

Seo Hizmetleri

Arama motoru optimizasyonu olarak adlandırdığımız SEO çalışmaları ile sitenizde var olan hizmet ve ürünlerinizin Google aramalarında daha üst sonuçlarda yer almasını, bununla beraber daha çok trafik ve daha çok potansiyel müşteriye erişmeniz hedeflenmektedir. Firmamız bu konuda profesyonel ekibiyle sizleri üst sıralara taşımayı garanti ediyor.

Konsept Geliştirme

Bir firma, eğer yeni bir işe başlıyor ise ve iş hakkında nasıl bir adım atacağını bilmiyorsa bizimle iletişime geçerek konsept geliştirme hizmeti alabilir. Konsept geliştirme hizmeti ile birlikte müşteriye danışmanlık hizmeti sunup ona bu konuda fikir veriyoruz. Bunun yanı sıra bu fikri geliştirerek grafik tasarımı, sosyal medya yönetimi ve web tasarımı gibi alanlarda müşterinin destek almasına olanak tanıyoruz.

Prodüksiyon Hizmeti

Bir firma için gerekli olan bir diğer şey tanıtım ve seslendirmedir.Firma olarak sunduğumuz prodüksiyon hizmetiyle beraber müşteri için tanıtım videosu hazırlıyor ve profesyonelce seslendiriyoruz. Yapılan planlama çalışmasına göre ilerleme kaydediyor, bu konuda müşteriye bilgi sunuyoruz. Unutmayın ki; başarılı bir ses tonu marka değerine değer katacaktır.