Organik Etkileşim Paketi Nedir?

Otomatik etkileşim paketleri, instagramda yapacağınız paylaşımlarınıza otomatik bir şekilde organik yorum yapılmasını sağlayan paketlerdir.
Paket satın aldığınızda biz bunu 12 saat içerisinde aktif ediyoruz ve işleminiz başlıyor, sonrasın da paylaşacağınız her fotoğrafa/videoya otomatik yorum gelecektir.
Bu işlemler tamamen manuel ve gerçek kişiler tarafından yapılmaktadır bot yada farklı bir yazılım kullanılmamaktadır.

Hesaplama ve Süre Detayı Nedir?

Paketler 30 günlük ve 60 adet paylaşımla sınırlıdır.
Örnek olarak satın alım yaptıktan sonra 60 adet paylaşımı 12. günde doldurdunuz bu şekilde olursa işleminiz tamamlanmış sayılmaktadır. Diğer türlü ise 10 adet paylaşım yapmış olursanızda 30. günde paketiniz sonlandırılmaktadır.
Bu bağlamda ister süreli ister adetli olarak hesaplama yapabilirsiniz bu kullanım tamamen müşteri ihtiyacına göredir.

Paketlerin Bana Yararı Nedir?

Bu paketler yukarıda da belirttiğimiz üzere tamamen farklı ve gerçek kişiler tarafından manuel olarak gerçekleştirilmektedir. Bu işlem sizin profilinizin organik etkileşim almasını sağlamakta ve keşfet bölümüne girme gibi konularda ekstra bir destektir.

Hesabıma Zarar Verir Mi?

Yapılan işlemlerin tamamı manuel ve gerçek kişiler tarafından yapıldığı için hesabınıza her hangi bir zarar vermez. Profilinizde kısıtlama yada spam gibi durumlar yoksa işlemler sağlıklı bir şekilde gerçekleşmektedir.